SOFT HALI yurtiçi ve yurtdışı tüm projelerde kaliteyi ön planda tutarak Mekanlarınızın A’dan Z’ye tüm ihtiyaçlarını karşılamaktadır.

KALİTELİ

 İstenilen ölçüde özel halı imalatı yapılan firmada yün halı, sisal halı, shaggy halı, karo halı seçeneklerinin tekil veya karma uygulamaları ustalıkla yapılabilmektedir.

ARAŞTIRMACI VE YENİLİKÇİ

Soft Halı, adına yaraşır şekilde, alanı ile ilgili teknolojik gelişmeleri sürekli ve yakından takip etmektedir. Uzun yıllara dayalı deneyimin istikrarlı Ar-Ge çalışmalarıyla pekiştirilmesiyle ortaya çıkan birikim, işin hacmine bakılmaksızın tüm projelere ve ürünlere cömertçe yansıtılmaktadır.

SAYGIN VE GÜVENİLİR

Parayla satın alınamayacak değerler olduğu inancını benimseyen Soft Halı için sektörde istikrarı ve güvenilirliği ile ön plandadır ve bu durum en büyük onur kaynağıdır.

SON SÖZ

Yaşadığınız mekana özel ve şık bir halı almayı düşünüyorsanız mutlaka bizi ziyaret edin. Her türlü özel tasarım veya özel uygulama halı ihtiyacınızda "İletişim" bölümünden e-posta ile veya telefon yoluyla bize ulaşabilirsiniz. Amacımız koşulsuz memnuniyetiniz…


Koleksiyonlarında yer alan güncel desenleri; doğadan, hayatın içinden ve köklü desen geleneğini çağdaş bir bakış açısıyla yeniden yorumlayarak tasarlayan Soft Halı, bu desenleri, doğanın muhteşem paletinden seçmiş olduğu güncel renklerin, sonsuzluğu ve yaşam gücüyle evlerinize taşıyor.

X
WhatsApp destek ekibiniz sorularınızı yanıtlıyor.
Merhaba, size nasıl yardımcı olabilirim?
WhatsApp Destek Hattı